היי,

אני נועה בנתור, זמרת, כותבת שירים, גיטריסטית. נולדתי בקיבוץ מעגן מיכאל ובגיל 7 עברנו כל המשפחה לשליחות באוסטרליה. עבורי היו אלו שנים משמעותיות במיוחד- שם נחשפתי למוזיקה חדשה, שם למדתי אנגלית כשפת אם, שם הכרתי כל שיר שהגיע לTop 20  השבועי. בגיל הזה גיליתי כמה אני אוהבת מוזיקה, מחזות זמר, ולשיר.

בתיכון למדתי פיתוח קול וגיטרה ועשיתי בגרות במגמת המוזיקה. כבר בכיתה י' זכיתי בתחרות כתיבת שירים גדולה ומאז חלמתי להמשיך בתחום. בכיתה י"ב נסענו מטעם ביה"ס להופיע בניו יורק ומאז רק רציתי לחזור שלם- דבר שעשיתי ישר אחרי הצבא והתקבלתי ללימודים ב- American Music & Drama Academy . במהלך החיים בניו יורק נחשפתי למוזיקאים הכי טובים בעולם והתאהבתי בז'אנר האינדי-רוק/ סינגר-סונגרייטר. אז התחלתי את מסעי ללמוד את רזי כתיבת השירים והמילים והתחלתי לעבוד על אלבומי הראשון Waiting on a shelf עם המפיקים ג'ילבר גילמור ואסף ספקטור. האלבום יצא ב2005 .

NIRO5455.jpg

בשנת 2006, חזרתי ארצה, ונהייתי חלק פעיל בסצנת המוזיקה העצמאית בתל אביב וב2009 נבחרתי להיות המופע הפותח לסוזן וגה בהיכל התרבות בתל אביב. אז גם התחלתי לעבוד על אלבומי השני עם המפיק איתי זנגי – אלבום שרובו הוקלט בלייב באולפני פלוטו עם נגנים מהשורה הראשונה בישראל, והתקבלה לפסטיבלים הנחשבים SXSW  ו- Toronto music week.

אלבומי השני Modern Grace, יצא ב2011, תוך כדי טיפולים במחלת הסרטן שהתגלה זמן קצר קודם. נאלצתי לבטל השתתפותי בפסטיבלים בינלאומיים, ולקחתי הפסקה מהמוזיקה למשך שנתיים.האלבום החדש זכה להשמעות רדיו רבות וביקורות מצוינות והזמינו אותי להיות המופע הפותח של אסף אבידן במהלך סיבוב הופעות בישראל. בתחילת 2014, מחלת הסרטן חזרה ונאלצתי לעבור טיפולים קשים בפעם השנייה , אבל הפעם החלטתי לחזור ליצור, לכתוב, לשיר ולהופיע. השירים החדשים שכתבתי הם תוצר של תקופה עם מאבקים, אהבה ושברון, שאלות על מוות ואלוהים, ובמיוחד תקופה של כאב- פיזי ונפשי חזק. התוצר הוא חוויה רגישה ואותנטית בקול עדין וכובש.

DI3A8984.jpg

האלבום החדש Love & Darkness יצא ביולי 2015 לביקורת נלהבות. את האלבום החדש יצרתי יחד עם הגיטריסט בן גולן, כשעל ההפקה המוזיקלית מופקד איתי זנגי ואת עיבודי המיתר כתב עוזי פיינרמן.

באוקטובר 2015 הופיעה נועה בפסטיבלים המובילים Culture Collide LA ו- CMJ New York.

באפריל 2016 זכה הקליפ לשיר Love & Darkness מקום ראשון בפסטיבל NYLA International Film Festival.

בימים אלו אני עובדת על אלבומי הרביעי ולראשונה כותבת ומקליטה שירים בעברית!